Zakończyliśmy etap przyjmowania zgłoszeń do klasy dwujęzycznej. Jutro, tj. 16. maja 2024r. kandydaci przystąpią do Testu Predyspozycji Językowych. Zapraszamy o 13.00 w budynku Ekoszkoły.
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Nabór do I klas szkół podstawowych na rok szkolny 2023/2024

Od dnia 27 lutego rozpoczęła się rekrutacja oraz zgłaszanie dzieci obwodowych do I klas szkół podstawowych na rok szkolny 2023/2024.Rekrutacja trwa do dnia 17 marca. Po raz pierwszy proces ten będzie się odbywał za pomocą systemu elektronicznego. Dla rodziców została udostępniona strona internetowa z możliwością podpisania wniosku/zgłoszenia i załączników profilem zaufanym. Wniosek/zgłoszenie wraz z załącznikami można również wygenerować z systemu i złożyć podpisany w wersji papierowej w placówce pierwszego wyboru bądź szkole obwodowej jeżeli będzie to zgłoszenie. Harmonogram postępowania rekrutacyjnego został określony Zarządzeniem NR 48/2023 Prezydenta Miasta Starachowice z dnia 26.01.2023 r. Kryteria wraz z liczbą punktów w postępowaniu rekrutacyjnym do klasy I w szkołach podstawowych dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem danej publicznej placówki określiła Rada Miejska w Starachowicach w uchwale NR I/7/2018 z dnia 26 stycznia 2018 r.

Data dodania: 2023-02-28 11:22:42
Data edycji: 2023-02-28 11:24:16
Ilość wyświetleń: 443
Motto
naszej
szkoły

“Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.”

Janusz Korczak

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Kącik ucznia

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej