Zakończyliśmy I etap rekrutacji do klasy dwujęzycznej dla uczniów obecnych klas szóstych. Następny etap to test predyspozycji językowych, który odbędzie się 5.maja o godzinie 10.00. ZAPRASZAMY!

Czcionka:

Kontrast:

Rekrutacja do klasy dwujęzycznej

Dokumenty do pobrania:

• Regulamin rekrutacji do klasy dwujęzycznej (pobierz TUTAJ)
  • Harmonogram rekrutacji (pobierz TUTAJ)
  • Deklaraja przystąpienia do sprawdzianu predyspozycji językowych dla uczniów spoza szkoły (pobierz TUTAJ)
  • Deklaraja przystąpienia do sprawdzianu predyspozycji językowych dla uczniów SP 11 im. mjr. Jana Piwnika "Ponurego" w Starachowicach (pobierz TUTAJ)
  • Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy siódmej dwujęzycznej z językiem angielskim (pobierz TUTAJ)

Data dodania: 2021-04-09 12:11:01
Data edycji: 2021-04-12 19:45:57
naszej
szkoły

“Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.”

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!

Kącik ucznia

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
aktualności i informacje