• Miejskie Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców 8x1000 m rocznik 2009/2010 - III miejsce
  • IV miejsce w kategorii „Igrzysk Młodzieży Szkolnej” rocznik 2008-2009
  • Konkursu Plastyczno - Literackiego pod hasłem "Nie lękajcie się". Sandra Hoffman, wyróżnienie w kategorii  plastycznej
  • Miejskie zawody w Tenisie Stołowym III miejsce drużynowo
  • Finały Wojewódzkie w piłce koszykowej 3×3 dziewcząt I miejsce i chłopców- VI miejsce.
  • Finały Wojewódzkie w piłce koszykowej 3×3 rocznik 2011 i młodsi dziewczęta - II miejsce i chłopcy-IV miejsce.
  • Konkurs " Mistrza Szybkiego Mnożenia" zwycięzcą uczennica kl. VI c Iwona Susło
  • XIX Międzyszkolnego Konursu Poetyckiej Twórczości Dziecięcej -Miejsce I ex aequo zdobyli Jakub Gąsior oraz Wojciech Zakrzewski z klasy 3b, a miejsce II zajął Kuba Grabara z klasy 3 a.

Sukcesy w II półroczu roku szkolnego 2023/2024

Miejskie Zawody w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców

Aleksander Tomaszewski zajął II miejsce, a drużynowo reprezentacja naszej szkoły - IV miejsce. Wystąpiła ona w składzie: Aleksander Tomaszewski, Kajetan Maciąg, Mikołaj Siwiec, Jakub Góźdź, Filip Kozieł - trener Mirosław Miśkiewicz.

Gratulujemy!

Zawody w czwórboju lekkoatletycznym

dziewczęta: Sandra Hoffmann, Aleksandra Cymerys, Nina Płusa, Lena Krzos, Maja Kornaś,Kamila Kozieł oraz Iwona Susło. Dziewczęta drużynowo zajęły II miejsce

Mistrzostwa Starachowic w Pływaniu

Aleksandra Cymerys, Nina Płusa Mateusz Olczyk oraz Alan Sikora. Nina Płusa i Mateusz Olczyk w swojej kategorii wiekowej zdobyli I miejsce w stylu grzbietowym i w stylu dowolnym Aleksandra Cymerys III miejsce również w stylu grzbietowym i w stylu dowolnym zaś Alan Sikora uplasował się na miejscu V w stylu dowolnym.

Zwycięstwoa w konkursie miejskim Maskotka Starachowic

Sandra Hoffmann z kl 5ai zwyciężyła w konkursie miejskim Maskotka Starachowic na 400 lecie miasta

Gala Talentów ''Droga do gwiazd''

klasa IIai: Antonina Zięba zajęła trzecie miejsce

Turniej Wiedzy o Starachowicach

Paulina Palacz zajęła drugie miejsce

''Eko Lego''

.I miejsce – Nadia Kędziora z klasy 4b

III miejsce - Filip Kozieł z klasy 6ai Szkoły Podstawowej Nr 11 za "Eko Dom", prezentujący jak nawet małe zmiany w naszych domach mogą przyczynić się do ochrony środowiska.

li wyróżnienia:

- Jakub Bidziński ze Szkoły Podstawowej Nr 11 za "Czas na wiosenne porządki".

Mistrzostwa Starachowic w mini piłce koszykowej.

I miejsce w Mistrzostwach Starachowic w mini piłce koszykowej. Szkołę reprezentowały: Sandra Hoffmann, Aleksandra Cymerys, Amelia Gozdek, Nina Płusa, Maja Bernacka, Kamila Kozieł, Julia Powrózek, Iwona Susło, Hanna Sołsa, Kinga Urbańczyk ,Nadia Przybylska,Laura Krzos, Lena Krzos,Maria Ukrainets, Daria Piankovska.

Turnieju Wiedzy o Norwegii.

I miejsce Konrad Siara i Natan Klimiuk

SZKOLNY KONKURS - ''MÓJ WYMARZONY OGRÓD"

I miejsce – Aleksandra Cymerys klasa 5ai

II miejsce ex aequo:

Sandra Hoffmann klasa 5ai

Maja Woźniak klasa 5ai

III miejsce – Dominika Dyk klasa 4 ai

II Edycja Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego „Teen Win”

: I miejsce zajął Nikodem Krzoski  wyróżnienie otrzymała z Maja Ziółek

III miejsce w Miejskich Zawodach w Mini Koszykówce Chłopców

Drużyna naszej szkoły zajęła III miejsce. Wystąpiła w składzie: Antoni Szukiel, Aleksander Tomaszewski, Jakub Kupczak, Dawid Ratajczyk, Kajetan Maciąg, Piotr Wrona, Mikołaj Hojda, Mikołaj Siwiec, Jakub Góźdź, Fabian Adamczyk, Dawid Baran, Krystian Ligenza, Jan Wrona, Mateusz Surowiec

Rozstrzygnięcie pierwszego konkursu papieskiego „Ślady księdza Karola Wojtyły – Świętego Jana Pawła II w Starachowicach”

Miejskie Zawody w Trójboju

Indywidualnie Maja Lewandowska zajęła IV miejsce, drużynowo reprezentacja naszej szkoły również IV miejsce. Wystąpiła ona w składzie: Maja Lewandowska, Oliwia Pawlik, Lena Pacek, Lena Koziarska, Maja Kołodziejczyk, Julia Kozłowska, Barbara Surowiec

Mistrzostwa Starachowic w Trójboju Lekkoatletycznym Chłopców

Nasza drużyna w składzie: Dominik Wolf, Jakub Tokarski, Dominik Wypchło, Michał Dula i Norbert Koszarski zajęła I miejsce,

. Indywidualnie  Złoty medal wywalczył Dominik Wolf, srebrny medal Jakub Tokarski, czwarte miejsce Dominik Wypchło, piąte miejsce Michał Dula

Data dodania: 2021-04-11 08:23:25
Data edycji: 2024-09-25 13:35:10