Akcja Charytatywna Szkolnego Wolontariatu!

W dniu 08.02.2024 r. uczestniczyliśmy w wyjątkowym wydarzeniu zorganizowanym przez Szkolny Wolontariat! Na korytarzach naszej szkoły rozkwitł kolorowy kiermasz słodkości???????.
Dzięki ogromnej hojności Dyrekcji, nauczycieli, rodziców, uczniów i całej społeczności szkolnej udało nam się zebrać znaczne fundusze, które trafią bezpośrednio na pomoc Marysi w jej trudnej drodze do zdrowia. ?✨
Dziękujemy każdemu?, kto przyczynił się do sukcesu tego wydarzenia! Wasza dobroć sprawiła, że nasza społeczność staje się jeszcze silniejsza i bardziej zjednoczona???. Marysia nie jest sama- nasza szkoła? stanęła razem, aby pomóc jej zawalczyć o powrót do zdrowia. Ta akcja to nie tylko wsparcie finansowe, ale także wyraz solidarności i empatii. To piękne uczucie, gdy widzi się, jak wspólnie możemy działać na rzecz drugiego człowieka??❣.
Data dodania: 2024-02-12 09:55:44
Data edycji: 2024-02-12 09:57:21