Apel z okazji Święta Niepodległości

Corocznie, 11 listopada, obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości.

W tym roku, uroczysty apel z tej okazji, odbył się 10 listopada. Uczniowie naszej szkoły przygotowali i przedstawili montaż słowno – muzyczny, upamiętniający odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Utwory poetyckie zaprezentowane przez uczniów naszej szkoły oraz pieśni patriotyczne w wykonaniu szkolnego chóru, wprowadziły wszystkich w podniosły i patriotyczny nastrój. Kolejny raz przeżyliśmy wzruszenie i radość z faktu, że po 123 latach niewoli, nasza ojczyzna powróciła na mapę Europy.

Dzisiejszy Apel z okazji Święta Niepodległości w SP 11 uświetnił swoim występem nasz wspaniały chór, a oto jeden z wykonywanych przez niego utworów. Jakże piękny i jakże wymowny! Brawo dla dziewcząt i pani Asi Migały.

Data dodania: 2022-11-11 07:52:18
Data edycji: 2022-11-11 08:07:03