''Be Creative, Be Green'' eTwinning project

W styczniu razem z rówieśnikami z Czech, Litwy i Hiszpanii polscy uczniowie z klasy 5b stworzyli kolaże w programie graficznym Canva, a uczniowie z klasy 7dw - prezentacje multimedialne o swoich szkołach. Zostały one zamieszczone na roboczej platformie Twinspace. W ten sposób lepiej poznali szkoły partnerskie. Kolejnym zadaniem było wspólne przedstawienie pomysłów jak być eco-friendly tj. przyjaznym dla środowiska w szkole i w domu. Wykorzystany został tutaj prosty internetowy edytor tekstu MeetingWords. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością.
: https://www.canva.com/design/DAFXSiFGjIQ/TyNLBEXUM85EIcwUZKKzNA/view?utm_content=DAFXSiFGjIQ&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelinkhttps://www.canva.com/design/DAFXSiFGjIQ/TyNLBEXUM85EIcwUZKKzNA/view?utm_content=DAFXSiFGjIQ&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink

Data dodania: 2023-02-12 09:18:43
Data edycji: 2023-02-12 09:20:16