„Biel i czerwień – kolory pełne inspiracji’

W ubiegły piątek szkolne jury, w składzie: p. Monika Krzemińska, p. Dorota Czech, p. Agnieszka Pachocka, wybrało prace plastyczne, które wezmą udział w drugim, wojewódzkim, etapie Konkursu pod hasłem „Biel i czerwień – kolory pełne inspiracji’ , organizowanego przez ŚCDN w Kielcach, w ramach Projektu historycznego „Historia i tożsamość – polskie symbole narodowe” . Spośród 31 pięknych prac, wybrano 5, które spełniły także wymogi techniczne, wynikające z regulaminu konkursu. Są to prace: Julii Cieszkowskiej z kl. 3c, Jakuba Grabary z kl. 1a, Wiktorii Hyc z kl. 2ai, Nadii Kędziory z kl. 2b oraz Jakub Zaborskiego z kl. 2ai.
Pozostałe prace wykorzystano jako dekorację szkoły, przygotowaną z okazji majowych świąt narodowych.
Szkolny koordynator konkursu p. Justyna Adach dziękuje wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie prac i gratuluje zwycięzcom I etapu, ich wychowawcom oraz rodzicom. W ich imieniu prosimy o trzymanie kciuków za zwycięstwo w kolejnym etapie. Wyniki zostaną ogłoszone po 30 maja.
Data dodania: 2022-05-06 07:46:06
Data edycji: 2022-05-06 07:47:52