Do rodziców uczniów klas pierwszych!

Szanowni Państwo,

wielkimi krokami zbliża się koniec wakacji, a dla Was i Waszych dzieci, to czas, w którym coraz częściej myślicie o ROZPOCZĘCIU ROKU SZKOLNEGO. Wychodząc na przeciw licznym pytaniom o "wyprawkę" dla pierwszoklasistów, informujemy, że nie publikujemy takich wiadomości, ponieważ nie praktykujemy czegoś takiego.
W dniu rozpoczęcia roku szkolnego, każde dziecko otrzyma komplet podręczników.

Dobrze jest zaopatrzeć własne pociechy w podstawowe wyposażenie plecaka i piórnika, niezbędne podczas nauki pisania, rysowania, malowania, wycinania oraz dbania o kondycję fizyczną.
Na pewno przydadzą się długopisy (mogą być w różnych kolorach), ołówki, kredki ołówkowe, pastelowe, strugaczki, nożyczki, linijki, farby plakatowe, bloki rysunkowe, papier kolorowy, plastelina. Dzieci w szkole chodzą w zmiennym obuwiu na miękkiej, jasnej podeszwie. Na zajęcia wychowania fizycznego będzie potrzebny strój sportowy (białe podkoszulki, krótkie spodenki lub getry, obuwie sportowe, a gdy będzie chłodniej mogą być dresy).
Nauczyciele będą na bieżąco informować o potrzebie przyniesienia do szkoły dodatkowych materiałów i przyborów.
Podczas uroczystości szkolnych i państwowych, celebrowanych w szkole, wszystkich uczniów obowiązuje klasyczny, skromny strój odświętny, czyli biała bluzeczka / koszula i czarne lub granatowe spodnie / spódniczki.

Czekamy na Państwa i Państwa dzieci 1. września na małej sali gimnastycznej. Godzinę rozpoczęcia roku szkolnego podamy wkrótce.

Data dodania: 2022-08-11 17:50:53
Data edycji: 2022-08-11 17:59:28