Dzień Edukacji Narodowej

,Uczenie jest niekończącą się podróżą. A uczyć dobrze to znaczy wierzyć w to, czego się uczy i w tych, których się uczy. Nauczyciele wiedzą, że w podróży przez życie jest więcej rzeczy do poznania i nigdy nie wahają się, by je poznać"- słowami tymi 13.10. 23 r. powitana została społeczność naszej szkoły podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu przez wszystkich hymnu narodowego, głos zabrali pan dyrektor, Krzysztof Rokita oraz wicedyrektor, pani Agnieszka Pachocka,przybliżając nieco historię Komisji Edukacji Narodowej. Po części oficjalnej uczniowie z klas IVai, IVb, VIai oraz 7dw zaprezentowali program słowno-muzyczny, przygotowany pod kierunkiem pań Bożeny Rakowskiej i Agaty Pałki-Plewniak. Następnie głos zabrały opiekunki SU, panie Monika Nagłowska i Magdalena Woźniak, które przedstawiły skład Samorządu Uczniowskiego. Nowa przewodnicząca, zwracając się do zebranych, złożyła w imieniu wszystkich uczniów życzenia dla nauczycieli. Następnie pan dyrektor w towarzystwie pani wicedyrektor nagrodził 28 pracowników naszej szkoły oraz złożył wszystkim pracownikom serdeczne życzenia z okazji ich święta.
Piękną dekorację przygotowała pani Emilia Piechowska, nagłośnienie obsługiwał pan Dariusz Lis oraz Borys, uczeń klasy 8.

Data dodania: 2023-10-13 13:27:00
Data edycji: 2023-10-19 11:01:11