Dzień Otwarty w SP11 w Starachowicach

Jednym ze szczególnych dni w życiu każdej szkoły jest Dzień Otwarty. To właśnie wtedy odwiedza ją najwięcej gości, wtedy też istnieje doskonała okazja do zaprezentowania się. W życiu naszej społeczności dzień ten przypadł w tym roku we wtorek 1 marca 2022 roku. Już na wstępie z radością możemy powiedzieć o dużej liczbie zainteresowanych. O godzinie 16.30 w szkole zebrała się znaczna grupa rodziców, uczniów szkoły podstawowej a także maluszków, którzy dopiero od września rozpoczną swoją przygodę z nauką. Wszystkich przybyłych powitał ciepło pan Krzysztof Rokita – dyrektor szkoły, który przedstawił ofertę edukacyjną szkoły podkreślając, że stwarza ona bardzo dobre warunki do realizacji zadań szkoły podstawowej. Kilka chwil przed godziną 17 rozpoczęło się przedstawienie pt. „Ambaras bajek” w wykonaniu uczniów klasy 3ai. Mimo niewielkiej tremy aktorów, występ wypadł naprawdę świetnie, dzięki wsparciu wspaniałej publiczności. Na zakończenie części oficjalnej goście mieli okazję zobaczyć występ wokalno – taneczny w wykonaniu uczniów klasy 4ai i klasy 5ai. W bogatym programie Dnia Otwartego znalazły się atrakcje przygotowane przez uczniów i nauczycieli naszej placówki: zabawy ruchowe i zajęcia sportowe, występy muzyczne, spotkania z książką a także gry i zabawy przy komputerze. Rodzice mogli skorzystać z porad szkolnych specjalistów, pań pedagog i logopedy. Dodatkowym wydarzeniem, które cieszyło się powodzeniem była loteria fantowa przygotowana przez Samorząd Uczniowski. Mali goście biorący udział w zabawie otrzymali miłą niespodziankę. Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni do szkolnej stołówki na słodki poczęstunek. Pobyt gości dostarczył wszystkim wiele pozytywnych emocji. Dzieci jak i ich rodzice opuszczali szkołę zadowoleni i uśmiechnięci. Mamy nadzieję, że z wszystkimi , którzy skorzystali z naszego zaproszenia spotkamy się 1 września 2022 roku.
Wszystkim zaangażowanym w organizację Dnia Otwartego serdecznie dziękujemy.?
Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Data dodania: 2022-03-07 08:36:55
Data edycji: 2022-03-07 08:37:54