DZIEŃ ZAWODÓW

21marca odbył się w naszej szkole Dzień Zawodów. Uczniowie z klas IV – VIII przygotowali informacje na temat wybranego losowo zawodu. Zaprezentowali je społeczności szkolnej w różnej formie, były plakaty, makiety, wywiady, pokaz, Na uwagę zasługuje fakt, że uczniowie klasy dwujęzycznej – 7dw przygotowali plakat w języku angielskim i polskim, a uczniowie klasy 5ai przeprowadzili wywiad z pracownikiem Urzędu Miasta w Starachowicach. Młodzież z klasy 8b wykonywała usługi kosmetyczne chętnym osobom, a przedstawiciele klas 5c i 8c praktycznie prezentowali zawody medyczne – były zastrzyki, pomiar ciśnienia, bandażowanie. Wszystkie prezentacje były ciekawe, pomysłowe i wykonane z zaangażowaniem uczniów i nauczycieli. Klasy przygotowały informacje o zawodach:
4ai –aktor, 4c – nauczyciel, 5ai – inżynier ochrony środowiska, 5b – kucharz, 5c – pielęgniarz, 6ai – influencer, 6b – prawnik, 7a – fryzjer, 7dw – dziennikarz, 8a – policjant, 8b – kosmetolog, 8c – lekarz, 8dw – informatyk.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z prezentacji.

Data dodania: 2023-03-23 12:21:31
Data edycji: 2023-03-23 12:24:31