Ikona powiększania tekstu
Ikona podkreślenie linków
Resetowanie ustawień

''Eko Lego''

Dnia19 kwietnia 2024 roku nasza szkoła miała zaszczyt ogłosić wyniki pasjonującego konkursu fotograficznego "Eko Lego" pod inspirującym hasłem "Zielona Misja - Razem Uratujemy Planetę". Do udziału w konkursie zostali zaproszeni uczniowie ze wszystkich starachowickich szkół podstawowych, co zaowocowało dużym zainteresowaniem i przyczyniło się do zgromadzenia aż 18 niezwykle kreatywnych prac. Każda z nich świadczyła o fotograficznym talencie oraz innowacyjnym podejściu do ekologii, przedstawiając bohaterów Lego w heroicznej walce o naszą planetę, co zdecydowanie zachwyciło jurorów.
Selekcja zwycięzców była wyzwaniem, gdyż każdy z uczestników zaprezentował pracę zasługującą na uznanie. Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować te dzieła w naszej szkole, gdzie każdy będzie mógł je podziwiać.
Z radością prezentujemy zwycięzców w kategorii klas 4-8:
I miejsce – Nadia Kędziora z klasy 4b Szkoły Podstawowej Nr 11, która urzekła jurorów pracą "Dzieci nie chcą śmieci", ukazującą młode pokolenie w walce z zanieczyszczeniem środowiska.
II miejsce – Liliana Mazur z klasy 4c Szkoły Podstawowej Nr 10, której praca pod tytułem: "LEGO przyjaciele przykładni obywatele"zdecydowanie zachwyca kreatywnością i zaangażowaniem w ekologiczną misję.
III miejsce - Filip Kozieł z klasy 6ai Szkoły Podstawowej Nr 11 za "Eko Dom", prezentujący jak nawet małe zmiany w naszych domach mogą przyczynić się do ochrony środowiska.
Nasze szczere gratulacje składamy również uczniom, którzy otrzymali wyróżnienia:
- Wojciech Boroń z klasy 7ai Szkoły Podstawowej Nr 10 za pracę "Posprzątamy cały świat".
- Wiktor Jung z klasy 4bi Szkoły Podstawowej Nr 10 za "Segregacja – ochrona naszej planety".
- Jakub Bidziński ze Szkoły Podstawowej Nr 11 za "Czas na wiosenne porządki".
Gratulacje dla wszystkich uczestników, którzy swoją kreatywnością i zaangażowaniem przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia. O terminie odbioru nagród poinformujemy zwycięzców za pośrednictwem wiadomości e-mail, która zostanie wysłana do szkół. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia zarówno nagrodzonych prac, jak i pozostałych fotografii, które już niebawem zostaną wyeksponowane w naszej szkole, celebrując nasze wspólne zaangażowanie w ochronę Ziemi
Data dodania: 2024-04-22 09:42:32
Data edycji: 2024-04-22 11:30:42