Erasmus+-zwiedzanie ciekawych miejsc w naszym regionie

Przedstawiciele ze szkół partnerskich z Turcji Litwy i Chorwacji spędzili kilka pracowitych dni w Szkole Podstawowej Nr 11 w Starachowicach. Dni 16-20 października 2023r. były wypełnione intensywną pracą nad tematyką projektu oraz planowaniem wspólnych działań. Nasi goście mieli jednak też okazję, aby zobaczyć kilka ciekawych miejsc w naszym mieście, regionie i kraju. W Starachowicach odwiedziliśmy zrewitalizowane części miasta: Park Miejski, Zalew Pasternik oraz Zalew Lubianka. Ponadto zwiedziliśmy Zamek w Chęcinach poznając historię województwa i związane z naszym regionem legendy. Nasi goście zwiedzili też Kraków, bardzo szczegółowo poznając historię zamku na Wawelu oraz spędzając czas na rynku starego miasta. W Warszawie byliśmy przy okazji przylotów i odlotów naszych gości, rezerwując kilka chwil na zwiedzanie starego miasta i najpiękniejszych miejsc w stolicy. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych spotkań naszej grupy partnerskiej.

Data dodania: 2023-10-23 10:18:19
Data edycji: 2023-10-23 10:58:46