KONKURS NA NAJDŁUŻSZY SZALIK

KOCHANI, JUŻ 30 RAZ GRA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!!!
TYM RAZEM DLA ZAPEWNIENIA NAJWYŻSZYCH STANDARDÓW DIAGNOSTYKI I LECZENIA WZROKU U DZIECI.
Wiele osób spośród nas korzystało już wielokrotnie ze sprzętu zakupionego przez WOŚP. Nie wiemy, kiedy i z czego przyjdzie nam jeszcze korzystać...
Włączamy się jako Szkoła Podstawowa nr 11 im. mjr. Jana Piwnika "Ponurego" w Starachowicach w akcję "Rekordowy szalik HANDMADE dla WOŚP świętokrzyskie".
Zapraszamy do pomocy wszystkich uczniów, pracowników, rodziców, dziadków oraz sympatyków szkoły!
OGŁASZAMY KONKURS DLA KLAS NA NAJDŁUŻSZY SZALIK!
Wystarczy, że uczniowie z jednej klasy (samodzielnie albo z pomocą) wykonają fragmenty szalika (szerokość 20 cm), połączą je ze sobą, tworząc jeden i przyniosą do szkoły do 20.01.2022r.
Do wykonania szalika możemy użyć rożnych kolorów włóczek. Może być robiony na szydełku, albo dziergany na drutach. Zwycięska klasa otrzyma w nagrodę voucher na pizze dla wszystkich uczestników konkursu do dowolnej pizzerii w Starachowicach.
Zapraszamy do udziału, już dziś możecie zacząć tworzyć!
Dla uczniów, którzy nie potrafią szydełkować ani dziergać na drutach, a pragną się nauczyć, organizujemy warsztaty w szkole. Zapraszamy 10.01.2022r. o godzinie 14.30 lub 11.01.2022r. o godzinie 13.00. Należy zabrać ze sobą włóczkę (ok. 10 dkg, mogą być różne końcówki motków), szydełko lub druty.
Mamy nadzieję, że nasza szkoła stworzy najdłuższy szalik w mieście!!!
Więcej o akcji "Rekordowy szalik HANDMADE dla WOŚP świętokrzyskie":

Data dodania: 2022-01-13 11:07:02
Data edycji: 2022-01-13 11:10:56