Poradnik dla dzieci i młodzieży

Poradnik dla dzieci i młodzieży „Z psychiatrią na Ty”

Rzecznik Praw Pacjenta wspólnie z Uniwersytetem Jagiellońskim, Stowarzyszeniem Sędziów Rodzinnych w Polsce oraz Nastoletniego Azylu opracował poradnik dla dzieci i młodzieży „Z psychiatrią na Ty”, który jest dostępny na stronie internetowej Rzecznika https://www.gov.pl/web/rpp/z-psychiatria-na-ty.

W razie potrzeby uzyskania dodatkowych informacji należy kontaktować się bezpośrednio z Rzecznikiem Praw Pacjenta ul. Młynarska 46, 01-171 Warszawa; e-mail: kancelaria@rpp.gov.pl; tel.: 22-532-82-50; www.gov.pl/rpp.

Telefoniczna Informacja Pacjenta czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 18.00 oraz w soboty w godzinach 8.00 – 16.00 pod numerem telefonu 800 190 590 (bezpłatne połączenia z telefonów stacjonarnych i komórkowych).

Data dodania: 2021-04-29 11:53:38
Data edycji: 2021-04-29 12:10:37