Projekt Erasmus+ 'Peaceful Schools with Anger-free classes'

W ramach realizowanego przez naszą szkołę miedzynarodowego projektu Erasmus+ 'Peaceful Schools with Anger-free classes' w dniu dzisiejszym miało miejsce bardzo miłe spotkanie na platformie Zoom. Uczniowie i nauczyciele ze wszystkich szkół partnerskich ?????????? połaczyli się o ustalonej godzinie, aby przedstawić swoje przemyślenia na temat tolerancji. W listopadzie, w każdej ze szkół świętowaliśmy Dzień Tolerancji, a dziś przedstawiliśmy swoim przyjaciołom ze szkół partnerskich nasze opracowania. Uczniowie z klasy siódmej dwujęzycznej, ze szkoły w Polsce mówili o swoich doświadczeniach i pomysłach na szerzenie tolerancji w szkole i poza szkołą. Przyjaciele z Włoch omówili swoje plakaty szerzące ideę tolerancji. Uczniowie szkoły łotewskiej przygotowali prezentację i filmik przedstawiający problem tolerancji. Uczniowie szkoły w Rumunii opowiadali o zagadnieniu prezentując nam przy okazji swoje piękne ludowe stroje. Szkoła w Turcji przedstawiła prezentację, na której mogliśmy zobaczyć jak uczniowie pracowali nad tematem tolerancji w szkole, oraz filmik edukacyjny stworzony przez uczniów.
Wszyscy zaprezentowali się doskonale!Dzięki projektowi jesteśmy już doskonałymi przyjaciółmi, nawet połączenie online było trudne do zakończenia z powodu nieustających pozdrowień.
Gratulacje

i serdeczne podziękowanie dla wszystkich osób zaangażowanych w dzisiejsze spotkanie!
Data dodania: 2022-12-01 12:10:30
Data edycji: 2022-12-01 12:17:16