Sportowe zmagania

Sportowe zmagania chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Starachowicach kolejny raz

zakończyły się sukcesem. Sport to dla nich pasja i sposób na pożyteczne spędzanie wolnego

czasu.

Trener drużyny, w skład której wchodzą Franciszek Sierpień, Marcel Popis, Kacper Koszarski, Błażej Radło, Jakub Wójcicki, Oskar Domagała, Mateusz Raczyński, Emil Pięciński,  Michał Amborski, Igor Urbańczyk, Bartłomiej Kasprzyk, Bartłomiej Kiełek, pan Mirosław Miśkiewicz, kolejny raz może pochwalić się sukcesem młodych sportowców.

To oni,  12 października 2021r. w  Rytwianach reprezentowali Szkołę Podstawową nr 11 im. mjra Jana Piwnika ‘’ Ponurego” , uczestnicząc w Finale Wojewódzkich Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych  chłopców (rocznik 2007/2008)  na dystansie 10x1000m. Zmagania sportowe zakończyły się sukcesem. Drużyna znalazła się  w  gronie najlepszych szkół z całego województwa, zajmując III  miejsce.

Uczniowie zostali nagrodzeni pucharem, medalami i dyplomem. Gratulacje należą się trenerowi i jego podopiecznym.

Data dodania: 2021-10-18 09:28:56
Data edycji: 2021-10-18 09:31:29