Spotkanie z autorką i ilustratorką książek,

W ubiegły piątek uczniów klas 1- 3 odwiedził wyjątkowy gość, pochodząca ze Starachowic autorka i ilustratorka książek, Pani Iwona Pastuszka- Vedral. Podczas spotkania Pani Iwona zapoznała dzieci z bohaterami swoich książek, Alpakami z Widokowej, które doświadczają w swojej zagrodzie sytuacji,jakie mogą spotkać każdego czytelnika. Dodatkowo nasz gość, w ciekawy i humorystyczny sposób opowiedział, jak powstaje książka i jakie osoby są w ten proces zaangażowane. Po spotkaniu można było nabyć książkę ze specjalną dedykacją. Dziękujemy Pani Iwonie za wizytę i czekamy na kolejne przygody Alpak i innych bohaterów.

Data dodania: 2024-01-31 11:40:20
Data edycji: 2024-01-31 11:40:58