Sukcesy lekkoatletów

W dniu 05 czerwca 2022 r. na Stadionie Miejskim odbyły się Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne Dziewcząt i Chłopców rocznik 2007/2008.
Naszą szkołę reprezentowały : Natalia Nowak, Natalia Kot, Daria Mazur, Natalia Molga, których opiekunem był Sławomir Czaja. I miejsce w biegu na dystansie 100 m zajęła Natalia Nowak. W skoku w dal II miejsce wywalczyła Natalia Nowak. W sztafecie 4x100 III miejsce – Daria Mazur, Natalia Nowak, Natalia Kot, Sandra Molga. Chłopcy wystąpili w składzie: Franciszek Sierpień, Kacper Koszarski, Marcel Popis, Błażej Radło, Wiktor Skrzyniarz, Bartłomiej Kasprzyk, Emil Pięciński, Mateusz Raczyński, Oskar Domagała - opiekun Mirosław Miśkiewicz. W biegu na dystanie 100 m I miejsce zajął Franciszek Sierpień, II – Kacper Koszarski, III – Bartłomiej Kasprzyk. W konkurencji skoku w dal II miejsce wywalczył Wiktor Skrzyniarz. W biegu na dystansie 1000 m I miejsce - Marcel Popis, III – Emil Pięciński. W pchnięciu kulą II miejsce Kacer Koszarski. W biegu na dystansie 300 m I miejsce zdobył Franciszek Sierpień. W sztafecie 4x100 m I miejsce zajął zespół w składzie: Bartłomiej Kasprzyk, Franciszek Sierpień, Kacper Koszarski, Marcel Popis.
Najlepsi lekkoatleci zostali nagrodzeni dyplomami.
Gratulujemy udanego występu!

Data dodania: 2022-06-13 08:12:51