Święto Babci i Święto Dziadziusia!

Mimo, że styczeń jest miesiącem pełnym chłodnych dni, to jednak 21 i 22 stycznia każdemu robi się cieplej na serduszku ❤️ To Święto Babci i Święto Dziadziusia!
24 stycznia naszą szkołę odwiedzili niezwykli goście- Babcie i Dziadziusiowe uczniów klasy 2ai ??‍???‍?
Na wstępnie Pani Dorota przywitała wszystkich zebranych oraz życzyła dobrej zabawy❤️
Na pięknej, udekorowanej przez dzieci scenie, uczniowie zaprezentowali program artystyczny.Nie zabrakło wzruszających wierszy oraz piosenek. Na koniec przedstawienia odbył się mini pokaz talentów. Na skrzypcach ,,Walczyka dla dziadka” zagrała Antosia Zięba ? Kalina, Julia oraz Gabrysia zaprezentowały krótką choreografię, którą dzielnie ćwiczyły pod okiem instruktorów ze Szkoły Tańca Fox ?? Następnie trio, Ewa, Ola oraz Antosia zaśpiewały piosenkę pt. ,,Zimowy walczyk” ? Ostatnim występem w pokazie talentów było wspólne odśpiewanie piosenki ,,Bo rodzina to rodzina” ? Na koniec z ust wybrzmiało gromkie ,,Sto lat” ?
W podzięce za trud włożony w wychowanie, dzieci wręczyły swoim Babciom oraz Dziadziusiom medale ,,Superbabcia” ?oraz ,,Superdziadek”?
Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze ❤️❤️❤️
,,Babciu i Dziadku… żyjcie nam sto lat!”??‍???‍?
Data dodania: 2024-01-29 10:14:28
Data edycji: 2024-01-29 10:14:59