Świętowanie Dnia Dziecka w SP 11

1 czerwca to Święto Wszystkich Dzieci, tych dużych i tych mniejszych. W tym roku w naszej szkole bawili się wszyscy. Uczniowie bawili się w dorosłych, a nauczyciele przypominali sobie jak to jest być dzieckiem i zajęli miejsca w szkolnych ławkach. Dzień rozpoczął się od uroczystego przekazania uczniom klucza do wszystkich drzwi. Pan dyrektor nadal kilku uczniom tytuły nauczycielskie, nauczyciele natomiast stali się uczniami. Nastąpiła zamiana ról. Niektórzy "młodzi nauczyciele", potraktowali swoje zadanie bardzo poważnie i solidnie przygotowali się do prowadzonej przez siebie lekcji. Inni z kolei podeszli do tematu bardziej na luzie i pokazali, jakim nauczycielem nie można być. Jedno jest pewne, zabawa była przednia! Ta zabawa pokazała, że nie jest jeszcze tak źle z kadrą pedagogiczną w SP11. Potrafimy się jeszcze bawić ze swoimi podopiecznymi.
Ogromne zainteresowanie wzbudził również konkurs - niespodzianka dla uczniów, polegający na odgadywaniu, który to nauczyciel znajduje się na zdjęciu z dzieciństwa. Wyniki ogłoszone zostaną w przyszłym tygodniu, ponieważ zadanie okazało się jednak trudne ? Fotorelacja z całego dnia znajduje się poniżej ?
Data dodania: 2022-06-03 07:53:08
Data edycji: 2022-06-03 07:58:44