Szkoła Podstawowa nr 11 Mistrzem Starachowic w Piłce Siatkowej Chłopców

Zgodnie z ustalonym terminarzem, w dniach 17.12.2022r., 21 i 22 01. 2023 r. odbyły się Zawody Miejskie w Piłce Siatkowej Chłopców rocznik 2008 -2009, w których uczestniczyły Szkoły Podstawowe nr 2, 9,10,11,12,13 ze Starachowic. Organizatorami zawodów był Miejski Szkolny Związek Sportowy, Szkoła Podstawowa nr 13 i 10 w Starachowicach. Mecze odbywały się zgodnie z przepisami PZPS, systemem „ każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Najlepszą drużyną w turnieju okazał się zespół Szkoły Podstawowej nr 11, który wygrał wszystkie spotkania, tracąc tylko jednego seta.
Wyniki spotkań:
SP 11 - SP 12 2:0
SP 11 - SP 10 2:1
SP11 – SP 13 2:0
SP 11 – SP 9 2:0
SP 11 – SP 2 2:0
W składzie zwycięskiej drużyny wystąpili: Filip Pastuszka, Adam Susło, Wiktor Wesołowski, Emil Pięciński, Stanisław Banaszewski, Eryk Hoffmann, Maciej Popis, Stanisław Śledziowski, Filip Grabarczyk, Ksawier Klimiuk, Marcel Kasperkiewicz, Kacper Barański, Bartłomiej Nogajski- trener Mirosław Miśkiewicz.
Najlepszy zespół został nagrodzony pucharem, dyplomem i nagrodą rzeczową w postaci piłek.
Szkoła Podstawowa nr 11awansowała do Półfinału Wojewódzkiego.
Gratulujemy!

Data dodania: 2023-01-23 17:32:18