Szkolny Konkurs Języka Angielskiego „Champion of English” 2022

27 kwietnia w naszej szkole odbył się Konkurs Języka Angielskiego „Champion of English”. Do konkursu zgłosiło się 91 uczniów z klas 3-7, którzy walczyli o tytuł  mistrza języka angielskiego w swojej kategorii wiekowej.

Wśród uczniów klas trzecich  drugim vice mistrzem angielskiego został Oliwier Borek z klasy 3ai, pierwszym vice mistrzem mistrza została Zuzanna Zwolińska z klasy 3c, a tytuł  mistrza zdobyła Anastazja Federenko z klasy 3c.

Wśród uczniów klas czwartych  pierwszym vice mistrzem został Maxim Sultanbratov z klasy 4ai, a tytuł  mistrza zdobyły dwie osoby, które uzyskały taki sam, najwyższy wynik na konkursie, są to Nikodem Krzoski z klasy 4b oraz Maja Ziółek z klasy 4c.

Wśród uczniów klas piątych  drugim vice mistrzem został Daniel Urbańczyk z klasy 5b, pierwszym vice mistrzem została Julia Piwnik z klasy 5ai, a tytuł  mistrza zdobyła Hanna Cukierska z klasy 5b.

Wśród uczniów klasy szóstej 6a  drugim vice mistrzem została Kornelia Koczubiej, pierwszym vice mistrzem został Konrad Siara, a tytuł  mistrza  zdobył Patryk Choroś.

Wśród uczniów klas siódmych  vice mistrzami zostali Jagoda Opozda z klasy 7b oraz Dawid Wesołowski z klasy 7dw, natomiast  tytuł  mistrza zdobyli Jan Chyła i Liliana Krzysiek z klasy 7dw.

Uczniowie klas ósmych w tym roku dwukrotnie pisali egzamin próbny z języka angielskiego. Aleksandra Pedrycz z klasy 8a przystąpiła do obu egzaminów i osiągnęła najlepsze wyniki w szkole, za co również została nagrodzona.

Konkurs został zorganizowany przez p. Agnieszkę Jasztal-Rdzanek.  Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez Radę Rodziców.

Data dodania: 2022-06-02 07:53:35
Data edycji: 2022-06-02 07:57:58