Udział uczniów w Programie ''InstaLing''

W roku szkolnym 2023/2024 uczniowie klasy 3b oraz uczniowie z grup rozszerzonych klas 4ai i 4b naszej szkoły uczestniczą w XXII edycji Programu InstaLing dla Szkół. Link https://instaling.pl InstaLing jest platformą, której głównym celem jest nauka słówek języków obcych oraz ortografii języka polskiego. W przypadku naszej szkoły uczniowie utrwalają słownictwo z języka angielskiego. Nauczycielami koordynującymi cały proces są Magdalena Sławska-Opozda oraz Justyna Adach. Koordynator przydziela i wprowadza słówka z przerobionego w szkole materiału, a uczniowie powtarzają je za pomocą InstaLingu. Są to krótkie sesje, które można zrobić na telefonie komórkowym, tablecie czy komputerze. Każdy uczeń posiada własny login i hasło, dzięki czemu nauczyciele, jak i rodzice, otrzymują szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce. Jest to przyjemny sposób przyswajanie słownictwa przy użyciu nowoczesnych technologii.
                                                                                            anglistka Magdalena Sławska-Opozda
Data dodania: 2024-03-04 09:22:24