Uwaga kandydaci do klasy dwujęzycznej!

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom oraz z uwagi na olbrzymie zainteresowanie i liczne apele rodziców, postanowiliśmy wcześniej opublikować listę kandydatów zakwalifikowanych do dalszej rekrutacji. Wasze prace są już dwukrotnie sprawdzone, opracowywujemy teraz wyniki.
Zamiast 21.05. ogłosimy je już w najbliższy wtorek, tj. 11.05. do godziny 14.00 na tablicy przy wejściu głównym do budynku szkolnego SP11.
Z uwagi na pandemię możemy również umieścić tą listę na stronie sp11.starachowice.eu w zakładce NAUCZANIE DWUJĘZYCZNE / REKRUTACJA DO KLASY DWUJĘZYCZNEJ.
Przypominamy, że każdy uczeń, który przystąpił do testu predyspozycji językowych na wniosek swój lub rodziców może otrzymać w sekretariacie szkoły zaświadczenie o uczestnictwie w tym teście wraz z osiągniętym przez siebie wynikiem. Zapraszamy już od środy 12.05.
Data dodania: 2021-05-08 17:45:16
Data edycji: 2021-05-08 18:17:06