Ikona powiększania tekstu
Ikona podkreślenie linków
Resetowanie ustawień

, Złota Jedenastka''.

Tradycją naszej szkoły jest coroczny konkurs recytatorski ,, Mała Złota Jedenastka" dla najmłodszych z klas 1-3 oraz dla uczniów klas 4-8 ,, Złota Jedenastka". Kolejny raz uczestnicy pokazali ogromny talent i pomysłowość - ciekawe interpretacje wierszy znanych i lubianych polskich poetów, rekwizyty, stroje. Jury w składzie, panie Iwona Bidzińska, Iwona Gądek, Bożena Rakowska Jolanta Pomorska oraz Małgorzata Skorzyńska nie miały łatwego zadania. Uczniowie wykazali się wspanialą dykcją, dużym zaangażowaniem i umijejętnościami aktorskimi.Wszystkie prezentacje były wyjątkowe, jednak z każdej grupy wiekowej można było nagrodzić po jedenastu recytatorów- zgodnie z założeniami konkursu. Tegoroczna Mała Złota Jedenastka to Gabriela Krzepkowska 1ai, Ewa Surowiec 1ai( op. p. Agnieszka Tusińska), Maja Grabkowska 1c, Jan Świderski 1c, Oliwier Bidziński 1c(op.p.Aleksandra Kot),Antonina Zięba 2ai, Kalina Zygan 2ai, Jadwiga Koprowska 2ai ( op.p. Dorota Próchnicka), Lena Jeziorska 2b, Zofia Cukierska 2b( op.p.Beata Rosołowska),Wojciech Gębura 3b( op. p.Justyna Adach).W Złotej Jedenastce znaleźli się Zofia Bzinkowska 4ai, Dominika Dyk 4ai, Wiktoria Hyc 4ai, Wiktor Kwiatkowski (op.p. Jolanta Pomorska), Maja Bańcerowska 4b, Maja Kołodziejczyk 4b, Oliwia Pawlik 4b, Pola Zieja 4b, Aleksandra Cymerys 5ai, Sandra Hoffmann 5ai, Nina Płusa 5ai( op.p.Bożena Rakowska). Organizatorzy konkursu p. Magdalena Adamiec, Beata Rosołowska, Bożena Rakowska i Jolanta Pomorska przygotowali dyplomy i nagrody rzeczowe dla nagrodzonych. Wszystkim uczestnikom i laureatom gratulujemy, życząc dalszych sukcesów.

Data dodania: 2024-06-03 10:57:25
Data edycji: 2024-06-03 10:57:57